ציפויי שיניים

הסוגים השונים של ציפויי השיניים

מרכז מומחים לרון בעל 30 שנות ניסיון בציפוי שיניים

לבירור פרטים ומחירים צרו קשר
 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

ציפויי שיניים

מרכז מומחים לרון בעל
30 שנות ניסיון בציפוי שיניים

ציפוי חרסינה לשיניים
לבירור פרטים ומחירים צרו קשר
 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

מגוון ציפויי שיניים במרכז מומחים לרון

כולם רוצים "חיוך הוליווד", האינסטגרם, הטוויטר, הפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות מציפות אותנו בחיוכים מדהימים עם שיניים צחורות  ומעוררות בנו את הרצון לחיוך שכזה.

אחת השיטות הפוצות ביותר להשגת השיניים הצחורות, הישרות ללא רווחים והמושלמות למראה זה ביצוע של ציפויי שיניים.

קיימים מספר סוגים של ציפויי שיניים, ואנחנו נתקלים בשמותיהם ולא תמיד יודעים מה ההבדל ביניהם ומה מתאים לנו.

 1. ציפוי שיניים מחרסינה- אלו ציפויים דקיקים בעובי של 03-07 מ"מ העשויים חרסינה פלדספטית שזה החומר המצפה כתרים . זהו חומר בעל דרגת האסתטיות הגבוהה ביותר, ניתן לקבל בציפויים מסוג זה מראה טבעי של שיניים "חיות" עם עומק ושקיפות. ביצוע של ציפויים מסוג זה דורש מיומנות גבוהה ביותר מהטכנאי בביצוע הציפוי והתאמתו לפה וכמובן
  מהרופא שמכין את השן.

   

 2. ציפוי שיניים מזירקוניה או אימקס ( ליתיום דיסיליקט) – אלו חומרים חדשים יחסית שנכנסו לשמוש רב גם בהכנת  כתרים וגם בהכנת ציפויי שיניים. אלו חומרים חזקים מאד שבד"כ מוכנים באמצעים ממוחשבים, סורקים דיגיטלים, מחרטות ומדפסות תלת מימד. לרוב  הם בעלי תכונות אסתטיות נחותות במעט מציפויי החרסינה הפלדספטית  אם כי בזמן האחרון נכנסו לשמוש חומרים חדשים אשר יחד עם מיומנות גבוהה של הטכנאי יכולה לתת תוצאה של ציפוי שיניים ברמה אסתטית גבוהה מאד. מלבד היתרון של הכנה קלה יותר של הטכנאי את ציפויי השיניים מזירקוניה או מאימקס , יש להם יתרון נוסף שניתן לדקק אותם יותר מאשר ציפויי חרסינה.

   

 3. ציפוי שיניים מקומפוזיט, ציפוי קריסטלי או ננו-סרמי- אלו הם שמות גינרים לציפויים העשויים מחומרים מרוכבים כאשר אלו יכולים להיות מוכנים במעבדה בצורה לא ישירה כמו ציפויי החרסינה או הזירקוניה, או ציפוי שיניים המוכן על ידי הרופא ישירות על השן.

קיימים כיום בשוק חומרים חדישים המכילים חלקיקים ננו-קרמיים ( חלקיקים קטנים מאד וחזקים) הניתנים לליטוש ברמה גבוהה מאד ובעזרתם ניתן לבצע ציפויי שיניים אסתטיים מאד. ציפויי שיניים אלו לרוב עמידים פחות לאורך השנים לעומת ציפויי השיניים מחרסינה ומזירקוניה, הם חלשים יותר ומשנים את צבעם מהר יותר. עלותם של ציפויי שיניים אלו נמוכה יותר מעלות של ציפויי שיניים מחרסינה או מזירקוניה.

 

   4. ציפויי שיניים למינייט או לומינירס- למינייט הוא השם של ציפויי שיניים בלועזית Laminate Veneer ולומינירס הוא שם של סוג של ציפויי חרסינה של חברה אמריקאית בשם Denmat.
אשר פירסמה בזמנו  כי ניתן לבצע את הציפויים שלה "כמעט" ללא הורדת חומר שן בריא.
שיטת ההכנה היא זהה להכנה נכונה של ציפויי חרסינה וזהו ציפוי חרסינה לכל דבר.

תצלומי שיניים לפני ואחרי ציפוי שיניים

ציפוי שיניים לפני

שיניים צידיות , קטנות ומנח לא ישר של השיניים

ציפןוי שיניים אחרי

סגירת המרווחים ושיפור החיוך עם 6 ציפוי חרסינה לשיניים

רווח בין השיניים עקב מציצת אצבע

סגירת המרווח באמצעות 4 ציפויי חרסינה לשיניים